PF 2013

Konec roku 2012 se blíží, a proto bych rád popřál nejen svým klientům klidné a pohodové prožití vánočních svátků a úspěšný start do nového roku 2013.
Na sklonku roku jsem si pro všechny zájemce o tvorbu úspěšných internetových projektů připravil drobnou statistiku ohledně mých zkušeností s klienty a tvorbou internetových zakázek, protože právě zkušenosti vývojáře a reference od spokojených klientů jsou pro mnohé tím nejdůležitějším vodítkem pro výběr osoby, které tvorbu a správu svých internetových projektů svěří.
V oblasti IT působím již 12 let a za tuto dobu jsem spolupracoval s cca 120 klienty. Průměrně to znamená, že každý měsíc jsem se věnoval 1 klientovi. Z toho je patrné, že se zaměřujeme nikoli na kvantitu, ale především na kvalitu, a proto jsou námi vyvinuté internetové projekty zárukou dobré investice.
Základem pro úspěšné podnikání na Internetu je především dlouhodobá spolupráce mezi klientem a webovým vývojářem, neméně důležitá je i následná kvalitní technická podpora při řešení vývoje a správy webových stránek, eshopů a aplikací. To všechno svým klientům nabízíme.
V případě tvorby jednoduchých ať už osobních nebo profesních webových stránek však bohatě postačí jednorázová investice, klíčové je vybudovat web s kvalitními základy, které lze dále rozšiřovat a aktualizovat. Je zbytečné investovat každoročně do realizace nového webu, protože nekvalitní web pořízený zapakatel zohledňuje nejvýše design, nikoli však další stejně důležité parametry jako např. technické vlastnosti, nelze jej nijak upravovat ani vylepšovat a ani případná investice do internetové reklamy se nevyplatí, protože takový web není optimalizován pro internetové vyhledávače.
Proto všem zákazníkům vřele doporučuji prvotní konzultaci s profesionály a také pečlivý výběr dodavatele webového řešení. V budoucnu se tato počáteční investice mnohonásobně vyplatí.

Velkou radostí je pro mne fakt, že řada mých klientů velmi úspěšně podniká až dodnes. Jsem rád, že jsem byl u zrodu úspěšných internetových projektů a ziskových eshopů. Také mne těší, že řada mých klientů (soukromníků i firem) velmi úspěšně funguje dodnes i bez mé pomoci. To poukazuje na to, jak důležitý je správný výběr osoby, která Váš webový projekt realizuje. Pokud čtete tyto řádky, již dále hledat nemusíte, o realizaci Vašeho internetového projektu se rádi postaráme my a naši vzájemnou spolupráci dovedeme k oboustranné spokojenosti.

Ještě jednou všem přeji pohodové Vánoce, klid, odpočinek a úspěšný rok 2013 a těším se na nové příležitosti v tvorbě kvalitních a úspěšných webů a eshopů. Chcete-li rozjet své webové stránky, úspěšně prodávat na Internetu, spustit úspěšnou reklamní kampaň nebo propagaci na Internetu, přenechte tyto úkoly nám – navštivte nás na www.obsah.info . Nabízíme kvalitní a úspěšná webová řešení za neuvěřitelně nízké ceny pro všechny, ať už chcete soukromé stránky, eshopy menšího rozsahu nebo velké firemní prezentace.

Tak proč ztrácet drahocený čas, to nejlepší, co můžete udělat, je vybrat si nás!

Přidat komentář

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
CAPTCHA
Tato otázka je pro ověření, zda jste opravdový návštěvník a ne automatizovaný spamový robot.
Obrázkové CAPTCHA
Vložte znaky zobrazené na obrázku.